Standard

Standard

Skříně a kontejnery řady STANDARD

Nábytková řada STANDARD se vyrábí ve všech standardních dekorech z naší nabídky, dveře skříní a čela zásuvek je možné vyrobit i v UNI dekorech uvedených v nabídce, úchytky jsou stříbrné, případně černé. Půdy a dna skříní a kontejnerů jsou vyrobena z LTD tl. 25 mm s ABS hranou 2 mm. Ostatní části jsou vyrobeny z LTD tl. 18 mm a hranou ABS 0,8 mm. Záda skříní této řady tvoří LTD tl. 8 mm v dekoru nábytku, proto lze tyto skříně umístit i volně do prostoru, např. jako dělící příčky.

Skříně STANDARD jsou opatřeny rektifikacemi pro vyrovnání nerovností podlahy, jednotlivé ukládací úrovně jsou dimenzovány na výšku šanonu, přičemž jednotlivé police jsou volně přestavitelné po 30 mm. Dvířka skříní lze otevírat v úhlu 95°. U kombinovaných skříní jsou v uzamykatelné variantě standardně uzamykatelná pouze spodní dvířka.

Kontejnery STANDARD jsou vyráběny ve verzi mobilní i stacionární. Mobilní verze na kolečkách je určena pro zasunutí pod stůl, stacionární kontejner ve výšce stolu rozšiřuje pracovní plochu stolu a zvyšuje kapacitu ukládacích míst.  Všechny kontejnery jsou vybaveny centrálním uzamykáním a bezpečnostní blokací výsuvu více zásuvek naráz. 

Skříně a kontejnery řady STANDARD je možné v interiérech doplnit všemi typy stolových řad z nabídky.