Economic

Economic

Skříně a kontejnery ECONOMIC

Základním znakem této nábytkové řady je provedení korpusu a polic pouze ve světle šedém nebo antracitovém dekoru. Dveře skříní a čela zásuvek jsou vyráběny ve všech základních i UNI dekorech z naší standardní nabídky, úchytky jsou dodávány v barvě stříbrná nebo černá. Skříně a kontejnery řady ECONOMIC jsou vyráběny z LTD tl. 18 mm opatřené ABS hranou 0,8 mm. Záda skříní tvoří dřevovláknitá deska s nepohledovou zadní stranou, proto nelze doporučit jejich umístění do prostoru.

Všechny skříně ECONOMIC jsou vybaveny rektifikacemi pro vyrovnání nerovností podlahy. Jednotlivé ukládací úrovně jsou dimenzovány na výšku šanonu, přičemž jednotlivé police jsou volně přestavitelné po 30 mm. Dvířka skříní lze otevírat v úhlu 95°. U kombinovaných skříní jsou v uzamykatelné variantě standardně uzamykatelná pouze spodní dvířka.

Kontejnery řady ECONOMIC jsou kontejnery mobilní, určené k přistavení ke stolu nebo pod stůl. Slouží k ukládání věcí administrativního charakteru. Standardně jsou vybaveny centrálním uzamykáním a bezpečnostní blokací výsuvu více zásuvek naráz. 

Skříně a kontejnery ECONOMIC jsou nejprodávanější řadou z naší nabídky, protože přes příznivou cenu zachovávají širokou nabídku jednotlivých typů, rozměrů i barevného provedení se zachováním kvality použitých materiálů a kování. V interiérech mohou být zkombinovány se všemi typy stolových řad z nabídky. 

 

 

sokl 50 mm, korpus šedý nebo antracit, nepohledová záda, ABS hrany 0,8 mm, police stavitelné po 32 mm, skryté rektifikace